OKS Orzeł Pawłowice Wrocław - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Orzeł Pawłowice - KP 99 Śliwice 10:0
Ładowanie...

Nadszedł czas na 5 odcinek zapowiedzi meczów OLJS

• autor: wneku6, 2013-09-13 22:49

Polonia Środa Śląska vs Pogoń Syców
Gospodarze  odnieśli planowane zwycięstwo nad zespołem z Kobierzyc. Natomiast przyjezdni podczas spotkania ze Strzelinianką udowodnili, iż są zespołem z dużym potencjałem. Wytypowanie zwycięzcy tego pojedynku jest niezwykle trudne. Wydaję się, że goście są ostatnio w dobrej formie, gdyż oprócz zwycięstwa z ekipą ze Strzelina postawili się silnemu Piastowi. Jest to typ meczu, w którym może paść każdy wynik. Dlatego uważam, iż podział punktów jest bardzo prawdopodobny.
Mój typ: Remis

Piast Żmigród vs Rokita Brzeg Dolny
Zawodnicy z Piasta zaliczają kapitalny początek sezonu. W ostatniej kolejce pojechali na niełatwy mecz do Laskowic. Nie dość, iż nie stracili punktów, to jeszcze zwyciężyli czterema bramkami! Jednak drużyna z Brzegu także jest w gazie. Ostatnio pokonali Pogoń Oleśnicę, na dodatek pewnie zwyciężyli, w trudnym wyjazdowym spotkaniu przeciwko Forzie. Moim zdaniem gospodarze powinni w tym meczu zgarnąć 3 punkty. Ich wyniki bardziej mnie przekonują, poza tym mają atut własnego boiska.
Mój typ: Zwycięstwo Piasta

WKS Śląsk Wrocław vs Wiwa Goszcz
Wojskowi chyba w końcu zaczynają wracać do formy z zeszłego sezonu. Zwycięstwo aż 8 golami nad Parasolem musi robić wrażenie. Natomiast zespół Wiwy uległ w derbach z Lotnikiem. Z tego co można wyczytać na stronie drużyny z Goszcza to wynik był niezasłużony. Jeżeli to prawda, to po raz kolejny zabrakło tej drużynie boiskowego doświadczenia. Podopiecznym Grzegorza Maligrandy sprytu  na pewno nie brakuje. Poza tym umiejętności techniczne graczy WKS-u są wyższe. Dlatego uważam, iż w tej konfrontacji powinni zwyciężyć wrocławianie.
Mój typ: Wygrana Śląska

MKP Wołów vs GKS Kobierzyce
Dla obydwu stron jest to typowy mecz na przełamanie. Zarówno jeden, jak i drugi zespół nie zdobył żadnego punktu. Jednak większymi optymistami przed tym spotkaniem powinni być gracze z Wołowa. Ich porażki są zdecydowanie niższe niż przyjezdnych. Poza tym grają na swoim obiekcie. Natomiast goście zbierają baty od wszystkich, więc trudno przypuszczać, by MKP nie dało, im rady.
Mój typ: Zwycięstwo Wołowa

Lotnik Twardogóra vs Ślęza Wrocław
Muszę przyznać, iż zwycięstwo Lotnika w Goszczu było dla mnie sporym zaskoczeniem. Jednak gracze z Twardogóry pokazali, że dzięki ambicji i determinacji można zdziałać wiele. Po drugiej stronie barykady stanie zespół, który zaczyna się dźwigać z kryzysu. Dzięki  zwycięstwom z Polonią i MKP wrocławianie wierzą w przedłużenie pasma zwycięstw. Jednak, moim zdaniem Ślęza wróci  na tarczy. Lotnik w meczach u siebie spisuje się znakomicie. Poza tym zwycięstwo w derbach z pewnością dodało gospodarzom pewności siebie.
Mój typ: Wygrana Lotnika

Strzelinianka Strzelin vs Czarni Jelcz Laskowice
Strzelinianka w ostatniej kolejce zaliczyła zaskakującą porażkę z Sycowem. Natomiast Czarni od samego początku zawodzą. Na ich usprawiedliwienie można dodać, iż mają ciężki terminarz, jednak od drużyny, która przed sezonem miała plasować się w górnej połówce tabeli powinno się wymagać więcej. Uważam, że zwycięzcą tego spotkania będzie zespół ze Strzelina. Do meczu z Pogonią gospodarze spisywali się bardzo dobrze. Dlatego uważam, iż  ta porażka była, po prostu wynikiem słabszego dnia.
Mój typ: Zwycięstwo Strzelinianki

Forza Wrocław vs Parasol Wrocław
Podopieczni Łukasza Zająca zdołali zdobyć Pawłowice Stadium. Na  razie Forza jest jedną z największych niespodzianek. Jednak do tego, czy stać ją na miano czarnego konia rozgrywek będziemy musieli poczekać co najmniej kilka kolejek. Natomiast Parasol ma olbrzymie problemy z zebraniem i zgraniem składu. O, ile w meczu z Orłem gra nie wyglądała najgorzej, to porażka 8 bramkami ze Śląskiem i tylko jedno oczko w tabeli mówią, że przyjezdnych czeka wiele ciężkich chwil. Dlatego ciężko mi sobie wyobrazić inny scenariusz niż zwycięstwo gospodarzy.
Mój typ: Wygrana Forzy

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Orzeł Pawłowice Wrocław Brzeg Dolny
Orzeł Pawłowice Wrocław 0:3 Brzeg Dolny
2014-06-21, 11:00:00
Pawłowice Stadium
    relacja »

Wiwa Goszcz Polonia Środa Śląska
Strzelinianka MKP Wołów
Piast Żmigród Lotnik Twargodóra
Pogoń Oleśnica Ślęza Wrocław
Forza Wrocław GKS Kobierzyce
WKS Śląsk Wrocław Pogoń Syców
Parasol Wrocław Czarni Jelcz Laskowice
Orzeł Pawłowice Wrocław 0:3 Brzeg Dolny

Czego można spodziewać się po Orle Pawłowice w lidze okręgowej ?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.