Orzeł Pawłowice - KP 99 Śliwice 10:0

• autor: Fenix1994, 2013-10-04 20:01

To już 8 odcinek zapowiedzi meczów OLJS

Pogoń Syców vs Ślęza Wrocław

Drużyna z Sycowa podczas meczu z Lotnikiem pokazała niezwykły hart ducha. Pomimo tego, że w drugiej połowie spotkania przegrywała 3:1 oraz grała o jednego zawodnika mniej zdołała doprowadzić do wyrównania. Wywalczenie remisu na terenie ligowego potentata, zwłaszcza w takich okolicznościach doda Pogoni animuszu. Natomiast drużyna gości w ostatniej kolejce zmierzyła się z Kobierzycami. Wrocławianie bez najmniejszego wysiłku uporali się z ostatnią ekipą w tabeli. Sycowianie w meczach na swoim boisku spisują się bardzo dobrze. Pokonali na nim Oleśnicę oraz Strzeliniankę. Natomiast zespół z siedzibą przy ulicy Wróblewskiego, nie przegrał od 5 kolejek zdobywając w tamtych spotkaniach 13 punktów na 15 możliwych. W tej konfrontacji możliwy jest każdy rezultat, lecz moim zdaniem, faworytem tego spotkania jest Ślęza. Podopieczni trenera Dłużniaka są w znakomitej formie, co udowodnili wygrywając delegacje z Lotnikiem i Polonią oraz wywalczając punkt z Wiwą.

Mój typ: Zwycięstwo Ślęzy

Parasol Wrocław vs Strzelinianka Strzelin

Chyba nikt związany z Parasolem nie przypuszczał, iż ta drużyna może zanotować tak tragiczny początek. 1 punkt w 7 meczach oraz seria 6 porażek z rzędu pokazują, że na tę chwilę zawodnicy z roczników 97-98 są za słabi, na grę w OLJS. Na dodatek gospodarzy czeka kolejny ciężki mecz. Strzelinianka podrażniona porażkami z Rokitą i Orłem zrobi wszystko, by wywalczyć komplet oczek. Poza tym ekipa ze Strzelina jest agresywnym i ostro grającym zespołem. Uważam, że zwycięzcą tego meczu okażą się goście. Technicznie są całkiem nieźli, natomiast pod względem warunków fizycznych, powinni być znacznie lepsi od przeciwników.

Mój typ: Wygrana Strzelinianki

Czarni Jelcz Laskowice vs Lotnik Twardogóra

Gdybym wynik tego meczu obstawiałbym tylko przez pryzmat miejsca w tabeli to bez wahania wskazałbym na Lotnik. Jednak analizując ostatnie wyniki obydwu zespołów mam mały problem z obstawieniem rezultatu. Między innymi przez to, iż Czarni w końcu się przełamali i zwyciężyli z Wołowem aż 8:0! Zaś zespół z Twardogóry w meczu z Pogonią Syców głupio wypuścił 2 punkty. Zarówno jedni, jak i drudzy powinni być niezwykle zmobilizowani. Gospodarze będą chcieli pokazać, że wygrana z Wołowem jest dowodem na zwyżkę formy, natomiast goście, iż remis z Sycowem był tylko wypadkiem przy pracy. Uważam, że faworytem tego meczu jest zespół z Twardogóry, jednak, jeżeli zwycięstwo z Wołowem nie było incydentem, to Czarni są w stanie urwać im punkty.

Mój typ: Remis

Rokita Brzeg Dolny vs MKP Wołów

Dzięki wygranej z Polonią, drużyna z Brzegu Dolnego przedłużyła swoją fantastyczną serię zwycięstw, do 5 meczów pod rząd. Rokita jak na razie udowodnia, iż ma potencjał nawet na walkę o LDJ.  Po drugiej stronie barykady stanie drużyna, która w ostatnim meczu uległa Czarnym aż 0:8. Warto odnotować, iż będzie, to pierwszy mecz nowego trenera MKP Grzegorza Szewczyka. Czy po raz kolejny sprawdzi się efekt nowej miotły? W tym spotkaniu będzie o to niezwykle trudno, jednak możliwe, iż w następnych meczach wyniki gości ulegną poprawie. Wracając do meritum trudno mi sobie wyobrazić, by zawodnicy Rokity nie wygrali tego spotkania.

Mój typ: Zwycięstwo Rokity

WKS Śląsk Wrocław vs Piast Żmigród

Podopieczni Grzegorza Maligrandy oraz ich kibice nie mogą się doczekać tego spotkania. Wierzą, że na Dmowskiego zawita drużyna, która sprawi, iż mecz na szczycie będzie niezwykle ekscytujący. Jednak, moim zdaniem z dużej chmury spadnie mały deszcz. Piast jest bardzo doświadczoną drużyną, która potrafi znakomicie wykorzystać okazje, lecz pod względem umiejętności technicznych, ustępuje Wojskowym o klasę. Obrona przyjezdnych nie jest monolitem i jestem niemal pewien, że akcje gospodarzy z łatwością się przez nią przebiją. Przewiduję w tym meczu pewne zwycięstwo wrocławian.

Mój typ: Wygrana Śląska

Wiwa Goszcz vs GKS Kobierzyce

Drużyna z Goszcza po raz kolejny udowodniła, iż ma potencjał. W trudnym wyjazdowym spotkaniu z Forzą Wrocław zdołała wywalczyć punkt. Jeżeli relacja ze strony Wiwy jest zgodna z prawdą, to gdyby nie trójka sędziowska goście wygraliby ten mecz. GKS po raz drugi w tym sezonie zaliczył dwu cyfrówkę i jest bardzo prawdopodobne, że w ten weekend piłkarzy z Kobierzyc czeka kolejna wysoka porażka. Niestety, jest to typ meczu, w którym zwycięzca może być tylko jeden.

Mój typ: Zwycięstwo Wiwy

Forza Wrocław vs Pogoń Oleśnica

Podopieczni Łukasza Zająca po bardzo emocjonującym meczu zremisowali z Wiwą. Teraz czeka na nich kolejny zespół, który pomimo tego, iż składa się z młodszych zawodników, to potrafi grać widowiskową piłkę. Gospodarze z pewnością będą mieli przewagę warunków fizycznych. Dodatkowo mają atut własnego boiska. Dlatego uważam, iż pomimo trochę gorszych umiejętności technicznych, drużyną, która sięgnie po 3 punkty będzie Forza.

Mój typ: Wygrana Forzy

autor: kamilsitek12197 2013-10-06 08:45:18

Profil kamilsitek12197 w Futbolowo Oj, uwierz że relacja z naszej strony jest jak najbardziej zgodna z prawdą. Każdy obiektywny kibic by to powiedział.