OKS Orzeł Pawłowice Wrocław - strona nieoficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Orzeł Pawłowice - Polonia Wrocław 13.04.13
Ładowanie...

11 odcinek zapowiedzi meczów OLJS

• autor: Fenix1994, 2013-10-25 20:22

Strzelinianka Strzelin vs Pogoń Oleśnica

Piłkarze ze Strzelina podczas ostatniej kolejki przegrali 2:1 z Forzą, i zanotowali już 5 porażkę z rzędu! Tak więc atmosfera w zespole gospodarzy nie jest raczej zbyt dobra, ale zwycięstwo w meczu z Pogonią poprawiłoby nastroje.  Jest to bardzo możliwe, ponieważ Pogoń ulegając Piastowi 1:4, po raz kolejny udowodniła, iż daleko jej do ligowej czołówki. Orzeł grał przeciwko obydwu zespołom, i z tego co pokazały w tych meczach, wnioskuje, że będzie to bardzo wyrównane oraz interesujące spotkanie. Jeżeli chodzi o warunki fizyczne i agresje w grze, to lepsi są gospodarze. Jednak pod względem umiejętności technicznych i przygotowania fizycznego górują goście.  Moim zdaniem  są to ekipy o zbliżonych umiejętnościach, lecz atut własnego boiska zdecyduje o zwycięstwie Strzelinianki.

Mój typ: Wygrana Strzelinianki

Polonia Środa Śląska vs Forza Wrocław

Ostatni mecz Polonii nie był wysoką porażką, tylko kompletną masakrą. Każdy wie, iż Śląsk to znakomita ekipa, ale naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć, jakim cudem drużyna ze Środy Śląskiej w 1 połowie dała sobie strzelić 10 goli! Na pocieszenie mogę tylko napisać, iż każdej ekipie zdarza się słabszy dzień a, że gospodarzom trafił się on podczas meczu z WKS-em, to zostali mocno skarceni. Jestem niezwykle ciekaw jak Poloniści zareagują na ten wstrząs. Czy tak jak Wiwa, która przegrała ze Śląskiem 9:0, i w następnej kolejce zdołała zremisować ze Ślęzą, czy jak Pogoń Oleśnica, która uległa 8:0, i pomimo jedno bramkowej porażki z Forzą zagrała kiepskie spotkanie?  Na dodatek czeka ich niełatwe zadanie, ponieważ Forza wygrywając ze Strzelinianką, ponownie pokazała, iż jest solidną ekipą. Moim zdaniem jeżeli gospodarze nie podłamią się porażka ze Śląskiem, to stać ich na wywalczenie remisu.

Mój typ: Remis

Lotnik Twardogóra vs Parasol Wrocław

Lotnik podczas meczu z Orłem pokazał dlaczego plasuje się w czołówce. Pomimo kilku osłabień oraz przeciętnej gry, zawodnicy z Twardogóry wykorzystali niemal wszystkie dogodne okazje, i nie będąc drużyną lepszą zgarnęli komplet punktów. Natomiast Parasol wygrał niezwykle istotne spotkanie z Wołowem, i udowodnił, że zwycięstwo nad Strzelinianką nie było przypadkiem. Jednak Lotnik jest bardzo doświadczoną ekipą, i szczerze wątpię by wypuścili zwycięstwo z rąk.

Mój typ: Zwycięstwo Lotnika

GKS Kobierzyce vs Rokita Brzeg Dolny

Przynajmniej w tym meczu nie mam zbyt wielkiego kłopotu by wskazać zwycięzcę. Gracze GKS-u w starciu z dobrze spisującym się, w ostatnich tygodniach Czarnymi, zostali zniszczeni i wygląda na to, iż od przyszłego sezonu do Kobierzyc zawita Liga Terenowa. Po drugiej stronie boiska stanie Rokita, która zwyciężyła ze Ślęzą.  Używając terminologii górskiej, gracze z Brzegu Dolnego po wejściu na Mont Blanc muszą sobie poradzić z Sobótką, i ciężko się spodziewać by sobie z tym wyzwaniem nie poradzili.

Mój typ: Wygrana Rokity

MKP Wołów vs Śląsk Wrocław

Kiedy w zeszłym tygodniu pisałem, iż MKP wygra z Parasolem, byłem niemal pewien, iż tak się stanie. Jednak gracze z Wołowa nie rozegrali tak wybitnego spotkania jak z Orłem, i wrócili do domów z potężnym niedosytem. Na ich nieszczęście zmierzą się ze Śląskiem, więc ich stan punktowy się raczej nie powiększy. Zwłaszcza, iż WKS jest ostatnio w znakomitej formie, i gromi rywali. Dlatego naprawdę ciężko uwierzyć, że MKP coś wskóra ,lecz w futbolu wszystko  jest możliwe.

Mój typ: Zwyciestwo Śląska

Piast Żmigród vs Wiwa Goszcz

W ubiegłym tygodniu Piast po raz kolejny pokazał klasę. Zrobił to czego wszyscy od niego oczekiwali, i pewnie zwyciężył Pogoń Oleśnicę. Dużo trudniejszy mecz mają za sobą goście, ale po emocjonującym spotkaniu, zdołali wygrać 4:3 z Pogonią Syców. Lecz starcie ekipą ze Żmigrodu to znacznie trudniejsze wyzwanie. Gospodarze znakomicie wykorzystują błędy rywali ,a gracze z Goszcza robią ich dość sporo. Dlatego pomimo sporego potencjału Wiwy, jestem przekonany o tym, iż w tym starciu zwycięży Piast.

Mój typ: Wygrana Piasta

Pogoń Syców vs Czarni Jelcz Laskowice

Wyjazdowa porażka 3:4 z Wiwą to żaden wstyd, ale jestem przekonany, iż gracze Pogoni byli po tym meczu mocno zawiedzeni. Przed nimi  kolejna szansa na 3 punkty, ale o ile kilka tygodni temu byłbym zdziwiony gdyby nie zgarnęli 3 oczek ,tak teraz sytuacja wygląda trochę inaczej. Przede wszystkim dlatego, że po nieudanym początku sezonu ,drużyna z Jelcza-Laskowic w końcu odpaliła, i w 4 ostatnich spotkaniach odniosła 3 zwycięstwa. Możliwe iż wygrana z Kobierzycami nie jest wielkim osiągnięciem lecz zwycięstwo 8:1 nawet z najsłabszą ekipą w lidze robi wrażenie. Dlatego uważam, iż po ciężkim twardym boju zwyciężą goście.

Mój typ: Zwycięstwo Czarnych

autor: kamilsitek12197 2013-10-26 08:21:19

Profil kamilsitek12197 w Futbolowo Bardzo fajne te typowania, tylko byłoby super jeżeli ukazywały by się o te parę godzin wcześniej. :DD

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Orzeł Pawłowice Wrocław Brzeg Dolny
Orzeł Pawłowice Wrocław 0:3 Brzeg Dolny
2014-06-21, 11:00:00
Pawłowice Stadium
    relacja »

Wiwa Goszcz Polonia Środa Śląska
Strzelinianka MKP Wołów
Piast Żmigród Lotnik Twargodóra
Pogoń Oleśnica Ślęza Wrocław
Forza Wrocław GKS Kobierzyce
WKS Śląsk Wrocław Pogoń Syców
Parasol Wrocław Czarni Jelcz Laskowice
Orzeł Pawłowice Wrocław 0:3 Brzeg Dolny

Czego można spodziewać się po Orle Pawłowice w lidze okręgowej ?

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.